Переможці Фотоконкурсу Нешнл Джеографік 2012

01_explosio

 

Недавно були оголошені переможці цьогорічного фотоконкурсу Нешнл Джеографік. В ньому приймало участь понад 22 000 учасників з 150 країн світу. Тут представлені фотографії переможці категорій Люди, Місця, та Природа. Абсолютний переможець Гран-Прі конкурсу отримав $10 000 та участь у щорічному Семінарі фотографії Нешнл Джеографік що проходив у січні 2013 р у штаб-квартирі Нешнл Джеографік у Вашингтоні. Нижче – фотографії переможці.

Галерея тут

 

 

02_matterho

2. Перше місце в категорії Місця: Матергорн (The Matterhorn), висота 4,478 м, повний місяць. (© Nenad Saljic/National Geographic Photo Contest)

03_icebergh

3. Вибір глядачів в категорії Місця: Мисливці за айсбергами. Відрубувати куски льоду від айсберга для отримання питної води – це розповсюджений спосіб добування прісної води на суші громадою Інуіт. (© Adam Coish/National Geographic Photo Contest)

04_tendermo

4. Вибір глядачів в категорії Природа: Миттєвість ніжності, обійми матері. Цього гепарда звуть Малаіка, і вона добре відома за звичкою вистрибувати на машини. Вона навчилася цього від своєї матері Кіке, а Кіке від її матері Амбер. Як і її мати вона навчає цьому і свого дитинча. (© Sanjeev Bhor/National Geographic Photo Contest)

05_captive0

5. Похвальний відгук, Люди: Полонений. Реабілітаційний центр Яясах Галух (Yayasan Galuh Rehabilitation Center) – це психлікарня для бідних, яка знаходиться в Бекасі, Індонезія. В неї 250 пацієнтів. Більшість з бідних сімей, які більше або не хочуть піклуватися за ними, або не можуть. Деякі пацієнти бездомні яких поліція забрала з вулиці і помістила сюди. Єдина медична допомога надаєть при захворюваннях шкіри, ані фізіотерапевтичних ані психіатричних ліків немає. Понад третина з усіх пацієнтів, ті яких вважають агресивними, неконтрольованими або небезпечними, приковані.  (© Wendell Phillips/National Geographic Photo Contest)

06_expediti

6. Вибір глядачів в категорії Люди: Експедиція Амундсена. Перегони, які проводяться по шляху пройденому відомим мандрівником Роальдом Амудсеном (Roald Amudsen) ведуть учасників до гірського плато Хардангевідда в Норвегії (Hardangervidda Mountainplateu, Norway). 100 кілометрів. Це саме той шлях, який Амудсен використовував для підготовки до експедиції на північний полюс у 1911 році. Цей шлях дотепер використовується мандрівниками. (© Kai-Otto Melau/National Geographic Photo Contest)

07_eerieeif

7. Похвальний відгук, Місця: Моторошний Ейфель. Похмурий зимовий день допоміг мені створити це відчуття моторошності відомої Ейфелевої Вежі. (© Indra Swari Wonowidjojo/National Geographic Photo Contest)

08_amongstt

8. Перше місце в категорії Люди: Поміж сміттярів. Дандора, Кенія (Dandora, Kenya). В кінці дня жінкам дозволяється копатися на звалищі. (© Micah Albert/National Geographic Photo Contest)

09_predatio

 

9. Похвальний відгук, Природа: Хижацтво. Недалеко від Комодо, Індонезія (Komodo, Indonesia). Мене оточували тисячі рибин, яКі рухалися в одним синхронним хижацьким рухом. Це був надзвичайний досвід. (© Fransisca Harlijanto/National Geographic Photo Contest)

10_redfoxca

10. Похвальний відгук, Природа: Червона Лисиця, яка полює за мишею під снігом. Завдяки своєму надзвичайному слуху червона лисиця знайшла мишу під 2 шарами заледенілого снігу.

11_chineset

11. Похвальний відгук, Люди: Китайські традиційні перегони на драконячих човнах. Ця китайська традиція і водний спорт як спосіб згадати Цю Цюана (Qu Yuan), поета патріота часі давнього китаю. Ці перегони організовуються під час фестивалів, а історія цих перегорів більше двох тисяч років. (© 关嘉城/National Geographic Photo Contest)

12_eastofic

12. Похвальний відгук, Природа: Схід Ісландії. Лід від льодовика вимило на сушу після того як його відкололо від льодовика Breiðamerkurjökull на східних берегах Ісландії. Стихаюче літнє світло і допомога 4 хвилинної витримки та лампи фотографа якою я підсвічував протягом 2 з поміж 4 хвилин. (© Eric Guth/National Geographic Photo Contest)

13_ursusarc

13. Похвальний відгук, Природа: Ursus arctos horribilis, ведмідь /гризлі. Це фото дикого коричневого ведмедя Аляски, який йде по слідах здобичі зняте за допомогою саморобного пристрою  спрацьовування на рух приєднаного до моєї цифрової дзеркалки (DSLR). Місце: Ведмежа притока, озеро Алекнагік, Аляска (Bear Creek, Lake Aleknagik, Alaska). (© Jason Ching/National Geographic Photo Contest)

14_stiltfis

 

14. Похвальний відгук, Люди: Рибалки на ходулях. Цю техніку рибальства використовують тільки на Шрі Ланці (Sri Lanka). Рибалки сидять на поперечці яку звуть а петта (a petta), яка прив’язана до вертикальної палки зафіксованої в кораловий риф. На цій фотографія з довгою витримкою добре видно наскільки їхня позиція нестабільна. (© Ulrich Lambert/National Geographic Photo Contest)

Advertisements
Опубліковано у Дикі тварини, Кращі фото року, Люди, Нешнл Джеографік, Подорожі, Тварини | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s